MAJONÉZA 50% 500g PET SPAK
0,5 kg Kód produktu: 03-030
| Výrobce/dodavatel | SPAK Foods s.r.o. |
| Země původu | Česká republika |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 6 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
SPAK Majonéza 50% 500ml
Majonéza s vlastností dosahující jedné z nejvyšších kvalit.
Má bohatou, krémovou konzistenci a výbornou chuť.
4,8% vaječných žloutků, 50 % řepkového oleje – obsahuje omega 6 a omega 3 mastné kyseliny.
Vhodná pro bezlepkovou dietu.
Skladujte při teplotě od + 2 °C do + 25 °C, po otevření uchovejte v chladu při teplotě od + 2 °C do +8 °C a spotřebujte do 3 týdnů.
Určeno k přímé spotřebě nebo k přípravě pokrmů
Složení: 50 % řepkový olej, pitná voda, 4,8 % pasterované vaječné žloutky, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, hořčičné semeno, koření, zahušťovadla: xanthan, guma guar; konzervant: kyselina sorbová; regulátor kyselosti: kyselina citronová; barvivo: beta karoten; antioxidant: E385; aroma
Nutriční hodnoty (na 100 g) - energetická hodnota (kJ): 2008
Výživové hodnoty
| na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2002 kJ/ 486 kcal |
| Tuky | 5,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,1 g |
| Sacharidy | 5,0 g |
| z toho cukry | 3,0 g |
| Bílkoviny | 0,8 g |
| Sůl | 1,4 g |
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)
- Alergeny: 10 - hořčice a výrobky z ní, 3 - vejce a výrobky z nich (vaječný lecithin)
- Země původu: Česká republika
- Originálně balené: 6
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































