OLEJ OLIVOVÝ EXTRA PANENSKÝ KOLYMVARI 500ml TERRA CRETA
0,5 l Kód produktu: 03-960
| Výrobce/dodavatel | ATI DELICATES s.r.o. |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 12 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Kolymvari Chanion Kritis, chráněné označení původu. Extra panenský olivový olej.
Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.
Sněhem pokryté pohoří lemující proslulou soutěsku Samaria spolu s vysokými teplotami Středozemí, poskytují jedinečné klimatické podmínky, ve kterých se daří olivovníkům, ze kterých pochází olej vyráběný firmou Terra Creta. Tyto podmínky spolu s unikátním složením krétské půdy zajišťují výbornou sklizeň oliv, jejichž zdraví prospěšné vlastnosti jsou proslulé po celém světě.
Během celého řetězce výroby jsou používány ekologické postupy - od pěstování oliv, jejich lisování až po lahvování.
Výživové údaje na 100 ml
| Energie: | 3374 kJ / 821 kcal |
| Tuky: | 91,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 14,0 g |
| Sacharidy: | 0 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Vláknina: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
- Originálně balené: 12
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































