POLÉVKA ŽAMPIONOVÁ KRÉMOVÁ 400g ACTIVUS ORGANIC
400 g Kód produktu: 05-6726
| Výrobce/dodavatel | V-Audeo International s.r.o. |
| Země původu | Litva |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 9 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Activus Organic Champignon soup, bio polévka z žampionů, 400 g
Vydatná a chutná 400g porce krémové polévky z organicky pěstovaných žampionů zachutná nejen veganům. Kořením a mořskou solí jemně dochucená žampionová polévka podpoří váš zdravý životní styl.
Čerstvé a kvalitní bio polévky z prémiové zeleniny jsou připraveny k rychlé přípravě a konzumaci.
Vhodné pro bistra a malé provozy/stánky se sezónní nabídkou, kde není možnost klasického vaření. Sáček s polévkou stačí ohřát například v mikrovlnné troubě po dobu 3-4 minut.
Žampionová bio polévka od Activus Organic
- Má vyvážené nutriční hodnoty a výjimečně krémovou chuť
- Je vyrobena pouze ze 100% bio ingrediencí a bez kontaktu s chemickými hnojivy a pesticidy
- Pěstování s ohledem na udržitelnost krajiny a půdy.
- Moderní a lehké obaly s nízkou CO2 emisí
- Roční trvanlivost
- Litevská společnost AUGA patří v současnosti mezi nejmodernější bio potravinářské společnosti v Evropě.
Způsoby přípravy
- Vložte sáček s žampionovou polévkou do hrnce s vroucí vodou na 10 minut.
- Vložte sáček do mikrovlné trouby na 3-4 minuty při 750W výkonu.
- Vyprázdněte sáček do hrnce a za stálého míchání ohřívejte cca 3 minuty na mírném ohni.
Upozornění pro konzumaci a skladování
- Bio polévka neobsahuje konzervanty, alergeny.
- Uchovávejte v chladu a suchu v teplotách 0-25° C, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
- Po otevření spotřebujte.
- Další informace najdete na etiketě.
| Kalorie | 179 kJ (43 kcal) |
| Celkový tuk | 1,9 g |
| Nasycený tuk | 1,8 g |
| Celkový obsah uhlohydrátů | 4,6 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Vlákno | 1,1 g |
| Protein | 1,8 g |
| Sůl | 0,7 g |
- Země původu: Litva
- Složení: EU / mimo EU., Složení: žampiony (Agaricus bisporus)* 51%, pitná voda, kokosový nápoj* (kokosový extrakt*, pitná voda), rýžová mouka*, jedlá sůl mořská, cibulový prášek*, pórek*, sušený česnek mletý*, koření*. *Z ekologického zemědělství. LT-EKO-001, Zemědělská pro
- Originálně balené: 9
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































