SVAČINKA BROSKEV 100g HAMÉ
100 g Kód produktu: 06-4240
| Výrobce/dodavatel | KÁVOVINY a.s. |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 8 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Dětská ovocná kapsička značky Hamé je ideální svačinkou pro vaše děti. Praktická kapsička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Zdravá svačinka s vitamínem C.
- Složení
-
85 % ovoce (jablka 60 %, broskve 25 %), fruktózo-glukózový sirup, modifikovaný kukuřičný škrob, voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.
Výživové hodnoty (na 100 g) |
|
|---|---|
| Energetická hodnota | 355 kJ |
| Energetická hodnota | 84 kcal |
| Tuky | 0.1 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 19.6 g |
| Z toho cukry | 15.9 g |
| Bílkoviny | 0.3 g |
| Sůl | 0 g |
- Originálně balené: 8
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































