Rádi bychom Vás upozornili, že v sobotu 7. února máme zavřeno, nebudeme zavážet zboží. Provoz objednávkové kanceláře bude tento den beze změn, tedy od 18 do 23 hodin. V pátek 6. února, bude provoz objednávkové kanceláře od 8 do 14 hodin. 

 

227 228 229
(8:00 - 23:00)

Novinka
DORT DOUBLE CHOCO CAKE 960g (1x12ks)
VANDEMOORTELE

DORT DOUBLE CHOCO CAKE 960g (1x12ks)

0,96 kg Kód produktu: 17-3537


Výrobce/dodavatel VANDEMOORTELE
Země původu Nizozemsko
Jednotka balení
Prodáváme po 1 balení
Velikost balení 4 balení
sazba DPH 12 %

Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.


DORT DOUBLE CHOCO CAKE 960g (1x12ks)

Hluboko zmrazené jemné pečivo

Složení: cukr, VEJCE, rostlinné oleje a tuky (řepkový, palmový), mouka (PŠENICE, rýže), voda, smetana (MLÉKO), kakaový prášek,
kakaová hmota,máslo (MLÉKO) (1,6%), kypřící látky (E450, E500), modifikovaný škrob, kakaové máslo, regulátor kyselosti
(E501i), sirup z invertníhocukru, odstředěné MLÉKO, sůl, PŠENIČNÝ lepek, emulgátor (lecitiny (SÓJOVÉ)), stabilizátor
(karagenan), slad (PŠENICE), šelak, škrob

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 1768kJ / 424kcal; Tuky: 26g z toho nasycené mastné kyseliny: 5,7g; Sacharidy: 40g z toho cukry: 25g; Vláknina: 2,1g; Bílkoviny: 5,3g; Sůl: 0,78g

  • Alergeny: 3 - vejce a výrobky z nich (vaječný lecithin), 6 - sójové boby (sója) a výrobky z nich, 7 - mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
  • Země původu: Nizozemsko
  • Originálně balené: 4

Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.

Sortiment

Menu