Náplň činnosti firmy charakterizujeme jako velkoobchodní, ale snažíme se o víc. Našim cílem je poskytnout zákazníkům v gastronomii komplexní služby v oblasti dodávek potravin a doplňkového sortimentu. V době mamutích řetězců s neosobním stylem prodeje jsme zajímavou alternativou zakládající se na opaku, tedy službách na klíč, se stálým kontaktem se zákazníky prostřednictvím našich obchodních zástupců.

Firma Fany Gastroservis, s. r. o., vznikla na počátku 90 let jako provozovatel několika maloobchodních jednotek se sortimentem ovoce a zeleniny. V průběhu roku 1992 byl otevřen samostatný sklad na Smíchově pro zásobování gastronomických provozů. Od tohoto roku se plynule rozšiřoval sortiment až na kompletní nabídku potravin, drogerie, nápojů, mraženého zboží a čerstvého ovoce a zeleniny.

Na podzim roku 2006 byl postaven vlastní moderní skladový areál. Sklad je koncipován podle norem Evropské unie a využívá nejmodernější technologie ve skladování potravin a logistice. Díky novým a větším prostorům jsme nyní schopni operativněji reagovat na potřeby našich zákazníků a spolehlivě zásobovat větší množství gastroprovozů.

Naše aktuální nabídka zahrnuje více než 7500 druhů zboží a jsou v ní zastoupeny výrobky všech významných výrobců i dovozců v České republice. V současnosti zásobujeme více než 1900 provozoven v Praze a okolí.

Protože se naše činnost dotýká zdravotních rizik, extrémně dbáme na dodržování všech bezpečnostních, hygienických a dalších norem a předpisů. V mnoha ohledech jsou naše vnitřní nařízení přísnější než české zákony nebo doporučení Evropské unie.

Naším cílem je komplexnost - v nabídce naší společnosti byste měli najít vše, co potřebujete k hladkému fungování Vašeho gastronomického provozu. Vaše objednávka je zkompletována do jednoho závozu, na který vystavíme jednu, případně několik přehledných faktur. Jednoduchostí šetříme Váš čas a náklady.

Máme tým schopných lidí, kteří tvoří skvělé zázemí pro rychlé a pružné vyřízení objednávek. Na příjem objednávek využíváme všech technických prostředků. Objednat si lze telefonicky a e-mailem. Máme vlastní internetový obchod, který umožňuje objednávat i pomocí šablon, které výrazně zkrátí dobu potřebnou k vytvoření objednávky.

Každý měsíc připravujeme speciální cenovou nabídku plnou akčního zboží. Každého klienta motivujeme širokou nabídkou věrnostního benefitního programu.

Naše

budoucnost

I nadále je naším cílem profesionálně uspokojovat Vaše náročné požadavky a individuálním přístupem poskytovat prvotřídní služby. Veškeré naše aktivity směřují k jedinému cíli - k Vaší spokojenosti. Přečtěte si též důvody, proč spolupracovat s naší společností.