POLÉVKA DÝŇOVÁ 400g ACTIVUS ORGANIC
400 g Kód produktu: 05-6732
| Výrobce/dodavatel | V-Audeo International s.r.o. |
| Země původu | Litva |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 9 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Activus Organic Butternut Squash soup, bio dýňová polévka s batáty, 400 g
Chuťově perfektní 400g porce krémové polévky z organicky pěstovaných dýní a batátů zachutná nejen veganům. Kořením a mořskou solí jemně dochucená dýňová polévka podpoří váš zdravý životní styl.
Čerstvé a kvalitní bio polévky z prémiové zeleniny jsou připraveny k rychlé přípravě a konzumaci.
Vhodné pro bistra a malé provozy/stánky se sezónní nabídkou, kde není možnost klasického vaření. Sáček s polévkou stačí ohřát například v mikrovlnné troubě po dobu 3-4 minut.
Delikátní dýňová bio polévka od Activus Organic
- Má vyvážené nutriční hodnoty a výjimečně krémovou chuť
- Je vyrobena pouze ze 100% bio ingrediencí a bez kontaktu s chemickými hnojivy a pesticidy
- Pěstování s ohledem na udržitelnost krajiny a půdy.
- Moderní a lehké obaly s nízkou CO2 emisí
- Roční trvanlivost
- Litevská společnost AUGA patří v současnosti mezi nejmodernější bio potravinářské společnosti v Evropě.
Způsoby přípravy
- Vložte sáček s dýňovou polévkou do hrnce s vroucí vodou na 10 minut.
- Vložte sáček do mikrovlné trouby na 3-4 minuty při 750W výkonu.
- Vyprázdněte sáček do hrnce a za stálého míchání ohřívejte cca 3 minuty na mírném ohni.
Upozornění pro konzumaci a skladování
- Bio dýňová polévka neobsahuje konzervanty, alergeny.
- Uchovávejte v chladu a suchu v teplotách 0-25° C, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
- Po otevření spotřebujte.
- Další informace najdete na etiketě.
| Kalorie | 242 kJ (58 kcal) |
| Celkový tuk | 2,2 g |
| Nasycený tuk | 2,1 g |
| Celkový obsah uhlohydrátů | 7,7 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Vlákno | 0,8 g |
| Protein | 1,3 g |
| Sůl | 0,67 g |
- Země původu: Litva
- Složení: Složení pitná voda, dýňové pyré z máslové dýně* 35%, kokosový nápoj* (kokosovýextrakt*, pitná voda), mrkev*, kukuřičná mouka*, jedlá sůl mořská, sušená cibule v prášku*,sušený česnek v prášku*, zázvor*.*Z ekologického zemědělství. LT-EKO-001, Zeměděl, Zemědělská produkce EU / mimo EU.
- Originálně balené: 9
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































