POLÉVKA MRKVOVÁ KRÉMOVÁ 400g ACTIVUS ORGANIC
400 g Kód produktu: 05-6728
| Výrobce/dodavatel | V-Audeo International s.r.o. |
| Země původu | Litva |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 9 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Activus Organic Carrot Soup, bio polévka z mrkví, 400 g
Vydatná a chutná 400g porce krémové polévky z organicky pěstovaných mrkví zachutná nejen veganům. Kokosovým mlékem, kořením a mořskou solí jemně dochucená mrkvová polévka podpoří váš zdravý životní styl.
Čerstvé a kvalitní bio polévky z prémiové zeleniny jsou připraveny k rychlé přípravě a konzumaci.
Vhodné pro bistra a malé provozy/stánky se sezónní nabídkou, kde není možnost klasického vaření. Sáček s polévkou stačí ohřát například v mikrovlnné troubě po dobu 3-4 minut.
Delikátní mrkvová bio polévka od Activus Organic
- Má vyvážené nutriční hodnoty a výjimečně krémovou chuť
- Je vyrobena pouze ze 100% bio ingrediencí a bez kontaktu s chemickými hnojivy a pesticidy
- Pěstování s ohledem na udržitelnost krajiny a půdy.
- Moderní a lehké obaly s nízkou CO2 emisí
- Roční trvanlivost
- Litevská společnost AUGA patří v současnosti mezi nejmodernější bio potravinářské společnosti v Evropě.
Způsoby přípravy
- Vložte sáček s bio mrkvovou polévkou do hrnce s vroucí vodou na 10 minut.
- Vložte sáček do mikrovlné trouby na 3-4 minuty při 750W výkonu.
- Vyprázdněte sáček do hrnce a za stálého míchání ohřívejte cca 3 minuty na mírném ohni.
Upozornění pro konzumaci a skladování
- Bio polévka neobsahuje konzervanty, alergeny.
- Uchovávejte v chladu a suchu v teplotách 0-25° C, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
- Po otevření spotřebujte.
- Další informace najdete na etiketě.
| Kalorie | 162 kJ (38 kcal) |
| Celkový tuk | 1,8 g |
| Nasycený tuk | 1,5 g |
| Celkový obsah uhlohydrátů | 4,9 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Vlákno | 1,4 g |
| Protein | 0,6 g |
| Sůl | 0,7 g |
- Země původu: Litva
- Složení: Mrkev* 42%, voda, kokosové mléko* 10%, rýžová mouka*, mořská sůl, koření*. * = z certifikovaného ekologického zemědělství. * z certifikovaného ekologického zemědělství., Složení: mrkev* 50%, pitná voda, kokosové mléko* 12% (kokosový extrakt* 60%, pitná voda), rýžová mouka*, jedlá mořská sůl, cibulový prášek*, koření*, sušený česnek mletý*. *z ekologického zemědělství. LT-EKO-001, Zemědělská produkce EU / mimo EU.
- Originálně balené: 9
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































