TYČINKA PROTEIN JAHODA 50g EMCO
50 g Kód produktu: 15-716
| Výrobce/dodavatel | EMCO spol.s r.o. |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 18 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Nová Emco proteinová tyčinka obsahuje 30% proteinu a je bez přidaného cukru. Měkký a vláčný základ tyčinky obsahuje kousky mrazem sušených jahod, kolagen a je politý mléčnou čokoládou bez přidaného cukru.
Sladidlo: maltitolový sirup; mléčná čokoláda se sladidlem 17 % (sladidlo: maltitol; kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: slunečnicový lecitin), syrovátkový proteinový koncentrát 10 %, sójový proteinový izolát 10 %, mléčný proteinový koncentrát 10 %, zvlhčující látka: glycerol; oligofruktóza, zahušťovadlo: polydextróza; hydrolyzovaný kolagen 5 %, řepkový olej, shea, mrazem sušené jahody 1 %, pitná voda, emulgátor: sójový lecitin; přírodní aroma, kyselina: kyselina citronová; přírodní vanilkové aroma, arašídy.
Nutriční hodnoty
Výživové údaje na 100 g směsi
| EAN | 8595229932895 |
|---|---|
| Energetická hodnota: | 1517 kJ/363 kcal |
| Tuky: | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,3 g |
| Sacharidy: | 34 g |
| z toho cukry: | 3,1 g |
| z toho polyalkoholy: | 28 g |
| Vláknina: | 6,6 g |
| Bílkoviny: | 31 g |
| Sůl: | 0,24 g |
- Alergeny: 5 - podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich, 6 - sójové boby (sója) a výrobky z nich, 7 - mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Originálně balené: 18
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































