TYČINKA PROTEIN LÍSKOVÝ OŘÍŠEK 45g EMCO
45 g Kód produktu: 15-715
| Výrobce/dodavatel | EMCO spol.s r.o. |
| Jednotka | ks |
| Prodáváme po | 1 ks |
| Velikost balení | 18 ks |
| sazba DPH | 12 % |
Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům.
Nová Emco proteinová tyčinka obsahuje 30% proteinu a je bez přidaného cukru. Měkký a vláčný základ tyčinky je tvořen horní vrstvou lískooříškového krému, obsahuje kousky lískových oříšků, kolagen, a je politý mléčnou čokoládou bez přidaného cukru.
Složení: Mléčná čokoláda se sladidlem 18 % (sladidlo: maltitol; kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: slunečnicový lecitin), sladidlo: maltitolový sirup; zahušťovadlo: polydextróza; koncentráty mléčných bílkovin 11,5 %, sójový proteinový izolát 10,5 %, lískooříškový krém 10 % [sladidlo: maltitol; rostlinné oleje (shea, řepkový) v různém poměru, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, lískooříšková pasta 8 %, emulgátor: lecitiny; aromata], zvlhčující látka: glycerol; syrovátkový proteinový koncentrát 5,5 %, hydrolyzovaný kolagen 4,5 %, shea, drcené lískové ořechy 1,5 %, řepkový olej, pitná voda, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sójový lecitin; přírodní aroma, jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma, arašídy.
Nutriční hodnoty
Výživové údaje na 100 g směsi
| EAN | 8595229932857 |
|---|---|
| Energetická hodnota: | 1658 kJ/397 kcal |
| Tuky: | 17 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,2 g |
| Sacharidy: | 38 g |
| z toho cukry: | 2,1 g |
| z toho polyalkoholy: | 27 g |
| Vláknina: | 7,7 g |
| Bílkoviny: | 30 g |
| Sůl: | 0,3 g |
- Alergeny: 5 - podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich, 6 - sójové boby (sója) a výrobky z nich, 7 - mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), 8 - skořápkové plody a výrobky z nich
- Originálně balené: 18
Přestože se maximálně snažíme, aby byly všechny informace o produktech aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace receptur ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Rádi bychom Vás proto upozornili na nutnost přečíst si etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace na našem e-shopu. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány a doplňovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace.











































































































































































































































































































































































































































































































