Dopravní omezení ve Vestci

Dopravní omezení ve Vestci 15říjen

Vážení zákazníci, z důvodu rekonstrukce místních komunikací a zhoršené dopravní situaci v okolí Vestce a Jesenice mohou nastat časové prodlevy při dopravě zboží k Vám. Samozřejmě se budeme maximálně snažit, abyste toto omezení provozu vůbec nepoc...

Více
Provoz o státním svátku 28. října - bez omezení

Provoz o státním svátku 28. října - bez omezení 11říjen

V sobotu 28. října (státní svátek) probíhá zásobování zbožím i příjem objednávek bez jakéhokoliv omezení, stejně jako všechny ostatní soboty.

Více
Informace - africký mor prasat

Informace - africký mor prasat 27červenec

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci s výskytem afrického moru prasat na území ČR bychom Vás chtěli informovat o tom, že zvěřiny z naší nabídky  se není třeba obávat. Veškerá námi nabízená zvěřina prochází dvojí veterinární  (v případě...

Více
Nový web fany.cz

Nový web fany.cz 22květen

Dne 22.5.2017 jsme uvedli do provozu nové, moderní webové stránky, které se Vám přehledně zobrazí nejen na počítači, ale i na Vašem telefonu či tabletu.

Více
Letáková akce: Chřestová sezona 2017...

Letáková akce: Chřestová sezona 2017... 25duben

Připravili jsme pro Vás aktuální akční nabídku vybraných položek pro vaše chřestové nabídky. Nabídka platí od 26.4. do 31.5.2017.

Více
Provoz o státních svátcích 1. a 8. května

Provoz o státních svátcích 1. a 8. května 24duben

V pondělí 1. května a v pondělí 8. května (státní svátky) zavážíme zboží jako v běžný pracovní den. Provoz objednávkové kanceláře bude též beze změn. 

Více