Společnost FANY Gastroservis, s.r.o., vydává během roku akční letáky, do kterých mají dodavatelé možnost zařadit své zboží.
Leták je distribuován poštou do všech pražských gastronomických provozoven.

Obecný postup účasti v letákových akcích

  1. Pokud jste se ještě žádné akce nezúčastnili, kontaktujte nejdříve příslušného pracovníka oddělení nákupu ohledně sortimentu, nákupních cen zboží v akci, poplatků za akci a ostatních podmínek.
  2. Vyplňte formulář „dohoda o letákové akci“ na příslušné období, do kterého specifikujte zboží do akce. Formulář si můžete stáhnou zde:
  3. Vyplněný formulář zašlete e-mailem na adresu příslušného pracovníka oddělení nákupu. Nejzazší termín na zaslání formuláře je 30 dní před začátkem akce! (např. formulář na akci platnou od 1. 9. do 30. 9. je nutné zaslat nejpozději do 31. 7.)
  4. Pokud sami dodáváte grafické podklady pro tisk, je nutné je zaslat nejpozději 25 dní před začátkem příslušému pracovníkovi oddělení nákupu. Podklady musí být v tiskové kvalitě. Pokud si grafické podklady necháváte zpracovávat naší společností je nutné dodat vzorky příslušného zboží k nafocení nejpozději 25 dní před začátkem akce na naši adresu. Upozorňujeme, že náklady za grafické zpracování se mohou projevit ve zvýšeném poplatku za akci.