V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Operátor/operátorka objednávkové kanceláře

náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem
  • příjem telefonických objednávek
  • administrativní práce

požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na směny

výhodou je:

  • znalost anglického jazyka
  • praxe v oboru
  • znalost programu Cézar

nabízíme:

  • dobré platové podmínky + motivační odměny
  • práce v mladém kolektivu
  • zaměstanecké výhody

Skladník

  • příprava zboží dle objednávkových formulářů
  • práce s manipulační technikou
  • zaskladňování zboží

požadujeme:

  • vyučení, popřípadě středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost
  • vysoké pracovní nasazení

výhodou je:

  • zkušenost/oprávnění k používání manipulační techniky (elektrický zdvih, vysokozdvižný vozík, retraktor)
  • praxe v oboru (práce s potravinářským sortimentem)

nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • po zkušební době příspěvek na stravné

V případě zájmu o nabízené pozice zašlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis výhradně mailem na zamestnani@fany.cz

Pokud jste nenašli vhodnou pozici a přesto si myslíte, že nám máte co nabídnout, můžete nám též poslat mailem motivační dopis a svůj strukturovaný životopis na zamestnani@fany.cz. Vhodné kandidáty sami oslovíme.