ETELA – Obecně prospěšná společnost

Pavel Faiereisl – jednatel společnosti FANY Gastroservis, s.r.o., inicioval vznik charitativní nadace ETELA. Jedná se o obecně prospěšnou společnost zabývající se pomocí osobám mladším 18 let s tělesným handicapem nebo v tíživé sociální situaci. Nadace ETELA byla založena v prosinci roku 2005. Více o nadaci

Z každé tisícikoruny Vašeho nákupu u naší společnosti věnujeme 1 Kč na konto nadace ETELA.

CK Příbram – FANY Gastroservis

Společnost FANY Gastroservis s.r.o. je od začátku roku 2014 generálním partnerem cyklistického týmu CK Příbram – FANY Gastroservis. Aktuální informace o chystaných akcích, týmu, vybavení i fotogalerii naleznete na www.ckpribram.cz.

Ondřej Ježek – Motocyklový závodník

Společnost FANY Gastroservis s.r.o. podporuje motocyklového závodníka Ondru Ježka. Profil závodníka, kalendář akcí, fotogalerii a také aktuální novinky naleznete na stránkách www.ondrejjezek.com.

Iveta Fairaislová - reprezentatka v triatlonu

Jsme rádi, že můžeme podporovat Ivetu Fairaislovou, úspěšnou reprezentantku v triatlonu, vícenásobnou mistryni České republiky a vícenásobnou vítězku Českého poháru. Více informací o Ivetě Fairaislové naleznete na www.ivetafairaislova.cz.

Zdeněk Vobecký - jezdec MTB XCO

FANY Gastroservis s.r.o. podporuje Zdeňka Vobeckého, úspěšného závodníka na horských kolech, který jezdí pro FANY Cycling Team. Aktuální informace na FB profilu.